BİZ KİMİZ?

HAKKIMIZDA

Oyuncak ve oyun alanı araçları üreten Playland Oyuncak A.Ş. firmamız, İstanbul’da kurulmuştur. Kendine özgü renkleri ve eğlence araçları ile öne çıkan markamız, eğlence dünyasının aranan markaları arasında yer alıyor. Playland; imalat, ithalat, ihracat, satış, kiralama, işletme ve teknik servis alanlarında Türkiye’de ve Avrupa’da distribütörlük, temsilcilik ve danışmanlık hizmetleri de vermektedir.

AVM eğlence alanları arasında öne çıkan Playland mağazalarımızda ithal ürünlerin yanı sıra kendi üretimimiz olan oyuncakları da görebilirsiniz. Marka ve endüstriyel tasarım yetki belgesiyle üretilen oyun araçlarımız, çocuklar için sınırsız eğlence sunuyor. Markamız, her alanda bilgisayar destekli projelendirme ve tasarım yaparken eğlence alanında alternatif seçenekler de sunuyor.

Çocuk eğlence alanları arasında önemli bir yere sahip olan markamız, hangi oyun araçlarının imal ve ithal edileceğine, yapılan kapsamlı araştırmalardan sonra karar vermektedir. Markalı ve lisanslı oyuncak ithal eden firmamız; çocuklara doğru eğitim ve oyun zevkini vermeyi amaçlayarak Adana, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bursa, Denizli, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Karaman, Kayseri, Kırklareli, Kocaeli, Malatya, Mersin, Sakarya, Samsun, Tekirdağ, Uşak gibi şehirlerdeki AVM’lerde bulunan eğlence mağazalarımız ile çocuklar ve yetişkinler için sınırsız eğlence de sunuyoruz. Çocuklar için eğlence alanları arasında bulunan mağazalarımız, kendi oyuncaklarımız ve ithal ettiğimiz oyuncaklar ile donatılmıştır.

ŞİRKET PROFİLİ

Playland A.Ş. üretim felsefesi, çocukların güvenle eğlenebilmesi ve malzemelerin sağlamlığı üzerine inşa edilmiştir. Firmamız bu felsefeyi takiben, oyun araçlarında keskin ve köşe yüzeyleri tasarımlarından çıkarmıştır. Bu sayede ortaya çıkabilecek tehlikeli durumların önüne geçmiştir. Şirketimiz tarafından üretilen oyun araçlarının yüzeyleri düzgün, kolay temizlenebilir özelliklere sahiptir.

Markamız, eğlence ve etkinlik sektöründe sürekli yeni araştırmalar içinde olmayı, yeni fikirler, yeni çözümler, yeni tasarımlar, yeni modeller üretmeyi hedef ve prensip edinmiştir.

KALİTE POLİTİKASI

Günümüzde birçok alanda olduğu gibi eğlence araçları ve oyuncak sektörü de sürekli gelişmektedir. Bu sebeple hizmet verdiğimiz sektör de diğer markalar ile sürekli olarak rekabet içindeyiz. Playland bu rekabet yarışında kalitesiyle var olmayı ilke edinerek sektörde fark yaratmayı, amaç edinmiştir. Playland olarak çocukların ve ebeveynlerin taleplerini projelendirerek üretime ve hizmet sunmaya odaklanıyor. Zengin renkleri, eşsiz tasarımları ve model alternatifleri ve Avrupa standartlarında gerçekleştirdiği üretimle kalitesini her geçen gün artırmaktadır. Markamız, AVM eğlence alanları ve ürettiği kaliteli oyuncak çeşitliliği ile müşteri sadakatini ön planda tutuyor.

MİSYON
Eğlence sektörünün klasik haline oyuncak ve oyun ünitelerini koruyarak ve yaşatmak öncelikli misyonlarımız arasında bulunuyor. Bunun yanı sıra çağın ve teknolojinin getirdiği ve dünya standartlarındaki en yeni ürün gruplarını geliştirmek ve üretmek sürekli olarak fark yaratmak ve hep öncü olmayı hedefliyoruz.
VİZYON
Dünya standartlarında, en yüksek kalite ve düşük maliyetler ile Türkiye’de üretilen ürünlerin uygun fiyatlar ile kullanıcıya sunulması, satış sonrası desteği ve yedek parça garantisi ile koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlanması ana hedefimizdir.
HEDEFLERİMİZ

Geniş oyuncak çeşitliliği ile öne çıkan markamız, eğlence ve oyun sektöründe her zaman yenilikçi, öncü ve lider kuruluş olmayı hedeflemektedir. Bu hedef doğrultusunda gelişen teknolojiyle birlikte ürünlerini geliştirmeyi amaçlamaktadır. Ülkemizin farklı şehirlerinde bulunan Playland mağazalarında çalışan ekip arkadaşlarımız da müşteri memnuniyetine önem vermektedir. Ürünlerimizin kalitesi ve uygun fiyatları ile müşterilerimizin arzusuna hitap etmeyi, tüketiciye saygılı, kaliteli ürün imal eden firmalarla çalışmak, her zaman öncelikli hedeflerimiz arasında yer alıyor.

Çocukların eğlenmesini sağlayan Playland mağazalarımızda ebeveynlerimizin keyifli vakit geçirmesini de önemsiyoruz. Adana, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bursa, Denizli, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Karaman, Kayseri, Kırklareli, Kocaeli, Malatya, Mersin, Sakarya, Samsun, Tekirdağ, Uşak gibi şehirlerdeki AVM eğlence alanlarımızdaki oyuncaklar ve oyun alanları ile çocukların eğlenerek öğrenmesini hedefliyoruz.

PLAYLAND
alttag: icon-scroll-top.svg